O NAS - Fotograf ślubny na wesele | Żywiec & Bielsko - Home

Przejdź do treści

Cześć

Nazywamy się Dagmara i Radek, zawodowo jesteśmy zgranym zespołem, prywatnie - małżeństwem, które pasjonuje się kreatywnym opowiadaniem historii przez fotografię.
Uwielbiamy fotografować wesela, to nas napędza i spełnia naszą twórczą pasję, łączymy najlepsze doświadczenia
i umiejętności innych osób, aby stworzyć obrazy, w których się zakochasz.Kochamy to, co robimy
_______________

Jesteśmy pasjonatami tego, co robimy, każdy ślub traktujemy z prawdziwym oddaniem i wkładamy w ten proces całego siebie. Naszymi największymi źródłami inspiracji są prawdziwi ludzie, emocje i epickie krajobrazy, które nasza piękna planeta ma do zaoferowania. Wierzymy w ludzkie powiązania i fascynuje nas to, jak zdjęcia mogą opowiedzieć historię. Naszym celem jest przekazanie Wam informacji w najbardziej autentyczny sposób, który odzwierciedlałby Wasze wyjątkowe osobowości i uczucia, które do siebie żywicie.Mamy doświadczenie
_______________

Mieliśmy szczęście, że udało nam się uchwycić wiele wesel i mamy w zanadrzu kilka wskazówek, którymi chętnie się z wami podzielimy, aby pomóc Wam zaplanować ten szczególny dzień. Przeprowadzimy Cię przez nasz proces podczas spotkania przy kawie (lub sesji Skype) i podzielimy się wszystkimi cennymi informacjami, których możesz potrzebować.
Zebraliśmy tutaj kilka wskazówek dotyczących ślubu.Jesteśmy zawsze z Wami
_______________

Nadchodzi dzień Waszego ślubu, będziemy tam, aby uchwycić każdą chwilę, abyście ją zapamiętali. Nasz styl opiera się na tych zrelaksowanych, naturalnych zdjęciach prawdziwych chwil na żywo. Dbamy o to, jak wygląda Wasz dzień, a naszym celem jest zapewnienie jak najlepszych wrażeń, a nie tylko świetnych zdjęć. Zawsze chętnie wybieramy się na małą przygodę, jeśli czas na to pozwala, jednak cenimy czas spędzony z gośćmi i będziemy zawsze tam gdzie coś się dzieje.


Dbamy
_______________

Traktujemy każde wesele z pełną pasją i oddaniem, dlatego poświęcamy czas, aby poznać Was jako parę, a także znaleźć dla Was idealną lokalizację na plener. Wierząc, że nasza praca wykracza nieco poza klikanie w przyciski aparatu, zawsze chętnie pomożemy w planowaniu ślubu, aby zapewnić jak najlepsze rezultaty tego dnia. Nie wahaj się zapytać nas o firmy, z którymi lubimy współpracować.
Wierzymy w ludzkie powiązania i ważne jest, abyś lubił nasze osobowości tak samo, jak lubisz naszą pracę, ponieważ będziemy spędzać razem cały dzień. Najlepszym sposobem, aby się o tym przekonać, jest usiąść z nami i porzmawiać.
Wróć do spisu treści